Black Boxes

Black Boxes jsou zcela unikátním druhem dárku, který v jedné krabičce spojuje kouzlo tradičního dárku s originalitou netradičního zážitku.

V jediné dárkové kazetě darujete několik druhů jednoho produktu (whisky, parfému) a obdarovaný si sám vybere tu značku, která jemu nejvíce vyhovuje.

black-boxes

Hvězda 3D reklamy 2008: 1. místo v kategorii Reklamní nebo dárkový obal
zdroj: blackboxes.cz

Například whisky. Většina z nás ji pravděpodobně někdy ráda darovala. Ale měli jsme vždy jistotu, že zrovna tato jedna značka byla přesně ta pravá? S Black Boxes je problém vyřešen. Obdarovaný dostane výběr ze čtyř miniatur různých značek whisky a jen on sám si vybere pro něho tu nejchutnější. V luxusní dárkové kazetě je kromě miniatur také poukaz, který obdarovaný již zdarma vymění za velké balení vybrané značky whisky.

Věnováním Black Boxes darujete tradiční dárek, ale zároveň věnujete potěšení, že nikomu nevnucujete nic, co by se mu nelíbilo, a umožníte obdarovanému zažít tu radost z toho, že může v klidu vychutnávat a vybrat si podle vlastní chuti.

black-boxes-2

Black Boxes jsou proto tím ideálním dárkem, kterým potěšíte každého bez obav, že se netrefíte do té správné značky.

Vy dárek věnujete, výběr necháte na jiných.

This entry was posted on Sobota, 19 září, 2009 at 14:08 and is filed under Reklamní předměty. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.