Reklamní předměty a dárky

Reklamní předměty jsou hlavním tahounem všech reklamních kampaní. Je to základní pěšák, bez kterého by reklama nebyla reklamou. Reklamní předměty vybavené potiskem jsou nejpoužívanějším a nejrozšířenějším reklamni-predmety-darkydruhem reklamy. Reklamních předmětů je mnoho a každý slouží k oslovení jiné cílové skupiny lidí. Od toho se odvíjí jejich typ a jejich reklamní potisk.

Reklamní potisk je velice důležitou součástí reklamních předmětů. Hlavně z toho důvodu, že právě on je nositelem jména a loga vaší firmy. Stejně tak by na něm neměl chybět základní popis toho, čím se vaše společnost či firma zabývá a jaké služby poskytuje. Další velice důležitou informací jsou kontakty, jako třeba e-mailová adresa, webové (neboli internetové) stránky, případně vaše adresa zahrnující město a ulici. Vhodným provedením  reklamnímu potisku se i z mdlých, obyčejných a levných předmětů dokáží udělat prestižní a žádané dárky, které se nebude stydět používat i leckterý manažer známé firmy.

Pamatujte také na to, že nejlepším reklamním předmětem je ten, který cílová osoba používá denně ráda, a tak má na očích informace o vaší firmě.

reklamni-predmety-darky-5reklamni-predmety-darky-3reklamni-predmety-darky-4

Reklamních předmětů je mnoho typů a je jen na vás, které si vyberete. Základní otázkou je, pro jakou cílovou skupinu budou předměty určeny. S tím vším vám rádi a ochotně pomůžeme. Děti potěšíte bonbóny, které dostanou od těch hodných lidí zadarmo a tím připoutají pozornost i jejich rodičů právě k vaší firmě. Reklamní propisky jsou evergreenem největšího procenta všech kampaní za zviditelnění vaší firmy. Jsou totiž velice levné, mnohdy již od koruny, a tak si jich můžete pořídit i několik tisíc za stále příznivou cenu. Dalšími zajímavými předměty jsou USB reklamní předměty, které zaručují prakticky každodenní použití při práci s počítačem či notebookem.

reklamni-predmety-darky-6reklamni-predmety-darky-2reklamni-predmety-darky-7

Uvažujete-li o nákupu firemních dárků, napište si o katalog.
Rádi vám ho zašleme a zpracujeme nazávaznou nabídku.